Data, godzina poniedziałek 30 czerwiec 18:30
Kegi 25 51 75 101
Karmańskie 21 45 69 90
Kegi 25 26 24 26
Karmańskie 21 24 24 21

Mecz mimo skromnej wygranej Kegów tylko momentami dostarczał nam emocji. Każda kwarta wyglądała tak samo wyrównany początek, przewaga Kegów, przebudzenie Gości momentami nawet prowadzenie, lecz mimo tego Kegi spokojnie prowadzili grę i ostatecznie wygrywali kwartę. W drużynie z Karmańskiego głównie wynik trzymali zawodnicy z obwodu, którzy wyjątkowo jako goście na boisku Kegów trafiali trójki momentami nawet od tablicy, co wydaje się tam niemożliwe. Gospodarze rozgrywali mecz spokojnie i potrafili się zawsze zmobilizować i uciec rywalom. Strużyna po raz kolejny nie miał sobie równych pod koszem, lecz nie zawsze było to wykorzystywane. Końcówka zapowiadała się ciekawie, Karmańskie wyszło na prowadzenie 90-89 lecz wtedy jakby nie uwierzyli, że mogą ten mecz wygrać i nastąpił zastój i ostatecznie serio punktów gospodarzy zakończyła to spotkanie.

Kegi: Spałek, Marczok, Sznajder, Goraus, Zimolong, Kempka, Strużyna, Sochacki
Karmańskie: Foyt, Meisner, Kozłowski, Żuk, Lew, Skrobek, Zając, Tomecki, Miechowicz