Jedyna 26 50 76 100
DOBTN 15 23 33 50
Jedyna 26 24 26 24
DOBTN 15 8 10 17

Można by rzec ,że wynik powinien odzwierciedlić sytuacje na boisku... W tym przypadku było tak również, no może za wyjątkiem pierwszej kwarty, w której to goście wbili gospodarzy w tartan :). Dopiero przy prowadzeniu DOBTN 11:0 JEDYNA obudziła się z letargu i zaczęła konsekwentnie zbierać piłki z tablicy co utorowało im drogę do zdobywania punktów. Już do samego końca mecz przebiegał pod dyktando JEDYNY. Na taki wynik końcowy definitywnie miał wpływ braku kilu zawodników w drużynie DOBTN. JEDYNA mająca liczny skład wykorzystywała zmiany dzięki czemu prowadziła już do ostatniego punktu. Trzeba pochwalić drużynę gości za walkę w ostatniej kwarcie, gdzie starali się odrobić straty co było już nie możliwe. Oczywiście pochwalić trzeba JEDYNE za równą grę, nie licząc początku. Nie będę wymieniał poszczególnych graczy, wszyscy robili to co do nich należało...

Jedyna: Salomonik, Pyzik, Pełka, Dąbrowski, Sowiński, Kurianowicz, Bednarek, Golda, Cichoń, Sikora, Majcher, Sztych, Gierszner, Horzombek
DOBTN: Wróbleski, Kornecki, Kloziński, Dziadosz, Urych J., Marchacz, Jankowski