Budsar Zabrze 25 50 75 101
Karmańskie 19 45 67 80
Budsar Zabrze 25 25 25 26
Karmańskie 19 26 22 13

Widząc składy w jakich zjawiły się oba zespoły można było w ciemno obstawić zwycięzcę spotkania. I wcale nie mam tu na myśli ilości zawodników Gości, lecz (z całym oczywiście dla Nich szacunkiem) skromniejsze warunki fizyczne. Gdyby Budsar grał całe spotkanie tak jak w ostatniej kwarcie jestem pewien, że Karmańskie miałoby problem z wyjściem z pięćdziesiątki. A tak można było obserwować całkiem wyrównany i zacięty pojedynek właśnie do wspomnianej IV kwarty. Nie mogło być inaczej skoro Goście (często Żuk i Lew !!!) zbierali na atakowanej tablicy po kilka razy ponawiając swe akcje. W tym też czasie zabrzanie praktycznie nie istnieli w obronie, popełniając swój pierwszy faul przy stanie 34:32!!! Trzy kwarty luźnej gry i... spokojny odjazd w ostatniej odsłonie, głównie dzięki bardzo dobrze dysponowanemu tego dnia Krajewskiemu- to krótka charakterystyka postawy Budsaru w tym spotkaniu. Ambicja Karmańskiego w zderzeniu z doświadczeniem Gospodarzy to niestety za mało.

Budsar: KRAJEWSKI*, WALICKI*, MICHALSKI, MAZANEK*, SAZANÓW*, KOWALCZYK, MASOŃ, NOWAKOWSKI*, PINDOR
Karmańskie: KOZŁOWSKI, FOJT, MIECHOWICZ*, LEW*, SKROBEK, WITEK*, TOMECKI*, ŻUK*, KOŹLIK, ZAJĄC