Strong Man 20 42 76 101
Killa Bees 25 51 70 70
Strong Man 20 22 34 25
Killa Bees 25 26 19 0

Drużyna gości zjawiła się w 5-osobowym składzie i tak jak można się było domyślać stać ją było na skuteczny opór tylko przez 2,5 kwarty. W tym czasie świetnie grał Nowakowski - raz po raz trafiał zza linii 6,25 lub kończył szybki atak. Umożliwiali mu to koledzy z drużyny, poprzez stawianie dobrych zasłon oraz agresywną grę w obronie. Najwyższą przewagę osiągnęli na początku 3 kwarty kiedy prowadzili 65-50. Wtedy jednak Strongmeni zaczęli skutecznie bronić, a swoje grał wprowadzony na boisko dopiero po przerwie Kuczera, który praktycznie wyłączył z gry zmęczonego już Nowakowskiego. 5-6 minutowy fragment gry gospodarze wygrali 16-0, by po III kwarcie prowadzić już 76-70. IV odsłona to już kopanie leżącego, 25-0 - wynik kwarty mówi sam za siebie. W drużynie z Piekar zabrakło (oprócz rezerwowych) choćby jednego solidnego podkoszowego zawodnika, który byłby w stanie powalczyć ze zbierającym większość piłek Milbrantem. Na wyróżnienie zasłużył także wszechstronny Nowrotek oraz tradycyjnie już Goraus.