Da Bronx 26 51 76 92
Piasniki Magic Balls 24 49 73 100
Da Bronx 26 25 25 16
Piasniki Magic Balls 24 25 24 27

Da bronx mają wpisanych w protokół meczowy 7 zawodników ale grać może tylko 5... więc cały mecz bez zmiany grają gosodarze...co w końcówce meczu będzie miało decydujące znaczenie. Pierwsza kwarta to bardzo dużo fauli z obu stron ...więcej kłótni niż prawdziwego kosza. Da Bronx o dziwo wygrywają ...róznica nawet 10 pkt...ale pod koniec 1 kwarty Piaśniki obudziły się i dzięki szybszej grze oraz strat Wydmańskiego spowodwanych agresywniejszą oborna gości, doprowadzają do wyrównania. W 1 i 2 kwarce Wacław Adamczyk ucieka parenaście razy gościom na kontrę i zdobywa łatwe punkty...dorzucił z 2 trójki i ciągnął grę gospodarzy. Kejo w całym meczu miał 4 bloki ale 2 przedniej klasy...ale w tym elemencie gry akurat Kowal przewyższał wszystkich dzisiaj na boisku, notując 7 bloków. "Piękne" zbiórki głową Kowala i LarregoOd początku 3 kwarty mecz toczy się kosz za kosz..oraz w 3 kwracie dopiero po raz pierwszy gra ze sobą duet Wójcik - Bartecki... Od stanu 81-80 w 4 kwarcie dla gości, PMB dzięki świetnej grze Wadera(Widera) wygrywa mecz nie dając szans drużynie Da Bronx która opadła sił.
Podsumowując dobry mecz Da Bornx, przez najwyższego Kowala dobre penetracje Wydmańskiego i dobra gra obwodowych na wysokim procencie celnych rzutów. Dziesiejszy mecz wygrała dłuższa ławka rezerowych gości .Wileki szacunek dla Witka Zimka 2 razy przyznał się sam że wybił piłkę na aut czego ja nie dostrzegłem gdyz byłem zasłonięty przez zawodników... w 4 kwracie kiedy Da Bronx mieli szansę na wygraną. Małe ciekawostki FauleMB 47: Da Bronx 41...rzuty za 3 pkt : PMB 3/13: Da Bronx :7/12