D.O.B.T.N. 25 50 75 101
Piasniki Magic Balls 17 47 63 80
D.O.B.T.N. 25 25 25 26
Piasniki Magic Balls 17 30 16 17

DOBTN od początku prowadziło wykorzystując przewage pod koszami Marchacza i J. Urych.Do połowy gra była wyrównana, z małą przewagą gospodarzy. Kryzys gospodarzy przyszedł pod koniec 2 kwarty, kiedy to goście wybierając kolejne piłki osiągneli jedyne prowadzenie w meczu 47 : 46 Połowe jednak wygrało DOBTN. Od 3 kwarty PMB ustawiło obronę strefową która DOBTN rozbiła taktyką inside - outside. Regularnie 3ki trafiali Kominek Ł.Urych i Jankowski zwiększając przewagę gospodarzy, której już nie oddali. W drużynie gości najlepiej zagrał Wójcik i Bartecki którzy popisywali się dynamicznymi i odważnymi wejściami na kosz. Jako przeciwnik musze pogratulować im szybkości i świerzości w grze, której nam często brakowało.