Data, godzina niedziela 25 czerwiec 18:00
Kegi 26 48 70 86
West Side Wirek 14 51 75 100
Kegi 26 22 22 16
West Side Wirek 14 37 24 25

Początek meczu bardzo zaskakujący od mocnego uderzenia zaczeli gospodarze a goście stali w miejscu i od czasu do czasu oddawali rzuty z dystansu. Grę w pierwszej kwarcie (zresztą w następnych też) ciągną Hirsz kilka celnych rzutów z półdystansu i dystansu do tego wszystkiego swoje dołożył jeszcze Kubista i wynik po pierwszej kwarcie 26:14 dla gospodarzy. Następna kwarta to mozolne odrabianie gości i w roli głównej wystąpili Żymła i Musioł oby dwaj kilka razy podziurawili kosz zza lini 6.25 m a do tego świetnie dysponowani w obronie Cyran i Witek raz po raz kradli piłki przeciwnikom, Kegi w tym okresie gry byli bezradni wynik do przerwy 48:51 dla West Side Wirek. Trzecia kwarta to okres nieprzyjemnej gry z obu stron niepotrzebne spięcia i brzydkie faule a w szeregach Kegów każdy chciał być bohaterem i grał indywidualnie Wirek caś pod koniec kwarty uspokoił i zagrał mądrze pod kosz do dobrze dysponowanego Weissa wynik po trzeciej kwarcie 70:75 dla gości. Czwarta kwarta to widok bezsilnych już Kegów i świetnie bawiąych się West-ów w tej części gry brylował Żymła a u gospodarzy wszyscy mieli dojść. Mecz zakończył się wynikiem 86:100 dla West Side Wirek i jest to ich drugie z rzędu zwycięstwo, Gratuluje.