Black PantherzZ 14 32 50 63
Strong Man 26 50 76 101
Black PantherzZ 14 18 18 13
Strong Man 26 24 26 25

Mecz pomiędzy Black PantherzZ, a Strong Men zapowiadał się bardzo obiecująco - utytułowana drużyna z Bytomia i mocna personalnie drużyna z Rudy Śląskiej. Później okazało się, że tylko zapowiedzi były obiecujące, a mecz jednostronny z krótkimi przebłyskami gospodarzy.
Pierwsza kwarta była trochę nerwowa i z jednej i z drugiej strony. Początkowo goście nie mogli sobie poradzić z przeciwnikiem, ale później było już lepiej i udanymi rzutami akcje kończyli Nowrotek, Chudzikowski i Skóra, zza linii 6.25 punktował Kuczera, a na tablicy nie do pokonania był Milbrant.
Druga kwarta to "dobijanie" przeciwnika.
W trzeciej kwarcie w szeregach Nowobytomian pojawiło się pięciu rezerwowych graczy i Ci o dziwo zagrali na nie słabszym poziomie od kolegów z pierwszej piątki (dobre kontrataki - w czym brylowali Goraus i Drzewiecki - i oryginalne rzuty Białdygi).
Czwarta kwarta rozpoczęła się od mocnego uderzenia gości - na początku trzy z rzędu celne rzuty Jaworskiego, a potem teatr jednego mima w roli głównej z Jakubem Nowrotkiem. Pod koniec jeszcze dał znać o sobie Kuczera i mecz zakończył się wynikiem 63:101 na korzyść gości.

(edytowane przez: Maciek, 25.06.2006, 10:38)