Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Strong Man 19 27 62 77
West Side Wirek 25 26 24 25
Strong Man 19 8 35 15

Opis spotkania

W spotkaniu West Side z Strongman można było zaobserwować wiele efektownych upadków do najciekawszych możemy zaliczyć upadki Plonki i Gorausa. Pierwsza kwarta wyglądała tragicznie w wykonaniu dwóch drużyn, mnóstwo niecelnych rzutów zza lini 6,25 no i wcześniej wymienione upadki w próbach wejścia pod kosz dopiero pod koniec obudził się Musioł i oddał 2 celne rzuty za 3 pkt. tym samym pierwszą kwartę wygrywają West Side Wirek 25:19. Druga kwarta to kontrolowany \"odjazd\" West-ów mądra gra Cyrana i dobra współpraca z Stolarkiem dały efekt, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 51:27.Na trzecią kwarte Strongman wyszli zmotywowani

i zebrali się do mozolnego odrabiania strat, Skóra z Chudzikowskim po penetracjach zdobywali raz po raz punkty a waleczni na tablicach Milbrant i Goraus w tej części nazbierali sporo piłek w końcówce jednak Strongman "pękli" i do głosu dopuścili West Side na początku Musioł za 3 potem dorzucił swoje Cyran i wynik po trzeciej kwarcie 75:62 dla West-ów.Czwarta kwarta to gra Chudzikowski kontra West Side i ta rywalizacja początkowo toczyła się z korzyścią dla Chudzikowskiego jednak sił wystarczyło tylko na kilka minut i znowu do głosu doszli West-y, pod koniec Strongman-ów chciał jeszcze poderwać Gros ale koledzy widocznie nie wyrazili chęci i pogodzili się z wynikiem na korzyść West Side Wirek 100:77.