Data, godzina poniedziałek 19 czerwiec 19:00
Murzyns 26 51 75 101
Kegi 12 30 44 76
Murzyns 26 25 24 26
Kegi 12 18 14 32

Spotkanie między Kochłowice Murzyns a Kegami rozpoczeło się od mocnego uderzenia gospodarzy Kegi w nieco słabszym składzie niż w zeszłym roku próbowali brak umiejętności nadrabiać ambicjami ale to też nie zatrzymało pędzącej maszyny z Kochłowic. W drużynie gospodarzy można wyróżnić Boguckiego i Świstaka którzy raz po raz zdobywali punkty z drugiej strony bezsilnie próbował odpowiadać Kubista jedyny zawodnik który mógł zmienić oblicze tego spotkania. Kochłowiczanie po pierwszej kwarcie prowadzili 26:12. W następnej kwarcie wśród gospodarzy wyróżniali się Lisiak, Gierszal i Starosta niestety tylko ten ostatni wnosił coś do gry natomiast Lisiak i Gierszal po indywidualnych czasami nie potrzebnych akcjach poprostu nie trafiali mało tego po swoich niecelnych rzutach nie wracali do obrony, druga kwarta zakończyła się wynikiem 51:30. Następne dwie kwarty to kontrolowana gra Murzynów z Kochłowic, mądre prowadzenie piłki, rzuty oddawane tylko z przygotowanych pozycji i dobrze działający szybki atak po czterech kwartach wynik 101:76 na korzyść gospodarzy.