Data, godzina poniedziałek 19 czerwiec 18:00
Black PantherzZ 22 50 66 89
Killa Bees 27 21 27 25
Black PantherzZ 22 28 16 23

Udany debiut

Ekipa z Piekar Śląskich wystękująca pod nazwą Killa Bezz debiutująca w tych rozgrywkach od razu trafiła na silnego rywala jakim są Black PantherzZ. Sytuacja ta jednak ich nie przeraziła, gdyż dzięki umiejętnemu wykorzystaniu możliwości własnej drużyny i atutu własnego boiska pokonali rywali 100:89.Zwyciestwo to jednak nie przyszło im łatwo mimo, że to gospodarze właśnie prowadzili przez większą część potkania a gościom z Bytomia pozostawała ciągła pogoń. Kilkukrotnie bowiem Pantery „dogoniły” rywali i nawet obejmowały prowadzenie, jednak w decydującej, ostatniej kwarcie, to gospodarze triumfowali. Dzięki atutowi własnego boiska i dobrze „opanowanym” koszom raz za razem punktowali zza linii trzech punktów. W czwartej kwarcie trafili aż pięć razy (14 razy w całym spotkaniu). Z dystansu głównie trafiał Karol Nowakowski, który co należy zauważyć rozegrał dziś bardzo dobre spotkanie. Gdyby nie ta rewelacyjna dyspozycja rzutowa gospodarzy podjęta przez Pantery pogoń dała by im najprawdopodobniej upragnione zwycięstwo jednak stało sie inaczej i już w pierwszej kolejce aktualnemu mistrzowi przyszło zaznać goryczy porażki.

Killa Bezz: Nowakowski Karol, Nowakowski Kacper, Błedowski, Hoffman, Śmiełowski, Woźniak, Kupczyk, Baran, Czajor, Mainka, Plenert
Black PantherzzZ: Bywalec, Boriwiak, Bocewicz, Fedorowski, Baszyński, Dziedzić, Buczma, Skwirzyński