Sponsorzy

Slaski Basket, kurian.blox.pl
Kolejka 1 (16 czerwca - 19 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
102 A Fusy z Legionów OFT niedziela 17 czerwiec 18:00  75:100   Hala Radzionków ul. Knosały 16 
103 A Play Amarena BC Czelsi poniedziałek 18 czerwiec 18:45  16:101  
104 A Znak Zapytania Sharks środa 20 czerwiec 19:00  101:72 Maciek 
203 B Basket Czerwionka DOBTN poniedziałek 18 czerwiec 18:30  79:101  
204 B Drink Team TTP Łapanka poniedziałek 18 czerwiec 18:30  102:75  
Kolejka 2 (20 czerwca - 24 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
106 A BC Czelsi Znak Zapytania niedziela 01 lipiec 19:15  100:94  
107 A OFT Play Amarena czwartek 21 czerwiec 19:00  90:33   Pogoria 
108 A Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy Fusy z Legionów czwartek 21 czerwiec 19:00  101:82  
206 B DOBTN Drink Team wtorek 31 lipiec 18:30  100:58  
208 B WE GOT GAME BezKaKaKasku poniedziałek 18 czerwiec 19:00  102:82 Kuba 
Kolejka 3 (25 czerwca - 28 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
110 A Play Amarena Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy środa 27 czerwiec 18:30  47:100  
111 A Znak Zapytania OFT wtorek 26 czerwiec 19:00  88:100   Hala 
112 A Sharks BC Czelsi środa 04 lipiec 19:00  72:100   Nowy termin 
210 B Basket Czerwionka WE GOT GAME czwartek 05 lipiec 19:00  72:101   Nowy termin 
212 B TTP Łapanka DOBTN poniedziałek 25 czerwiec 19:00  42:100  
Kolejka 4 (29 czerwca - 3 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
114 A OFT Sharks sobota 11 sierpień 18:00  100:85  
115 A Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy Znak Zapytania niedziela 19 sierpień 18:00  :   Termin wyznaczony 
116 A Fusy z Legionów Play Amarena wtorek 03 lipiec 19:00  101:69 Michał  w rezerwie Hala, Radzionków ul. Knosały 16 
215 B WE GOT GAME Drink Team środa 04 lipiec 18:45  102:73  
216 B BezKaKaKasku Basket Czerwionka poniedziałek 25 czerwiec 19:00  97:100 fifik   
Kolejka 5 (4 lipca - 7 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
118 A Znak Zapytania Fusy z Legionów niedziela 12 sierpień 18:00  101:86  
119 A Sharks Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy wtorek 17 lipiec 18:30  91:100   Hala Radzionków 
120 A BC Czelsi OFT poniedziałek 13 sierpień 19:00  87:100  
218 B Drink Team BezKaKaKasku niedziela 01 lipiec 18:00  84:101    
219 B TTP Łapanka WE GOT GAME poniedziałek 02 lipiec 19:00  88:101  
Kolejka 6 (8 lipca - 12 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
122 A Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy BC Czelsi środa 11 lipiec 18:40  100:98  
123 A Fusy z Legionów Sharks wtorek 10 lipiec 19:00  101:93 Michal  w rezerwie hala Radzionków ul. Knosały 16 
124 A Play Amarena Znak Zapytania czwartek 09 sierpień 18:30  51:102  
222 B WE GOT GAME DOBTN wtorek 24 lipiec 19:00  77:100  
223 B BezKaKaKasku TTP Łapanka czwartek 05 lipiec 18:30  100:41  
224 B Basket Czerwionka Drink Team poniedziałek 23 lipiec 19:00  97:100   Nowy termin 
Kolejka 7 (13 lipca - 16 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
126 A Sharks Play Amarena czwartek 26 lipiec 19:00  100:50 Paulina  Hala Radzionków 
127 A BC Czelsi Fusy z Legionów czwartek 19 lipiec 19:15  101:53  
128 A OFT Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy środa 04 lipiec 18:30  100:95 Cinek 
226 B TTP Łapanka Basket Czerwionka wtorek 07 sierpień 19:00  101:94  
227 B DOBTN BezKaKaKasku piątek 22 czerwiec 19:00  100:77