Drużyna gospodarzy LECH JAN Usługi Remontowe
NERDS 25 52 76 100
LECH JAN Usługi Remontowe 23 20 21 7
NERDS 25 27 24 24

Wybierając się na te spotkanie miałem obawy czy przypadkiem nie zakończy się ono walkowerem, co ostatnio w drugiej grupie stało się nagminne. Jednak na szczęście tak nie było, a wręcz przeciwnie. Obie drużyny bowiem do spotkania podeszły bardzo poważnie i włożyły sporo walki.
Początek spotkania był bardzo wyrównany z lekka dominacja gości, jednak gospodarze do końca kwarty odrobili straty po zrywie NERDS jaki miał miejsce w połowie kwarty. W tej części gry odnowiła się także kontuzja, grającego w kołnierzu ortopedycznym, Maciejowi Mikołajczykowi. Zawodnik ten po pewnym czasie miał zamiar ponownie wrócić na boisko na szczęście koledzy z drużyny przekonali go, że zdrowie jest ważniejsze i nie warto ryzykować. Kolejne kwarty wyglądały podobnie jak pierwsza – zryw NERDS i Lech Jan musi odrabiać straty. Największy zryw goście mieli na początku trzeciej kwarty – było to bowiem 12:0 i ten fragment gry przesądził o wyniku tego spotkania. Gospodarze nie byli już bowiem w stanie, mimo podjętych prób, odrobić tej straty. Warto też zwrócić uwagę, że skuteczność obu drużyn nie zachwycała i często proste piłki spod „dziury” nie potrafiły dotrzeć do celu. Także spora część oddanych rzutów była wykonana często z naprawdę trudnych czy dziwnych pozycji co tez miało swój wpływ na skuteczność, ale miało i także pozytywne efekty. Sporo akcji było bowiem bardzo widowiskowych a niektóre wręcz kosmiczne i często można było być naprawdę zaskoczonym. Efektem tego był jednak dosyć długi czas gry, bo aż dwie godziny trwało to spotkanie.

Lech Jan: Songin, Mikołajczyk, Kuczera B., Siwiec, Kowalik, Sobczak, Walc, Lech
NERDS: Rydzewski, Kaiser, Wojtyczka K., Wojtyczka W., Bardas