DaBronx 22 51 77 101
Murzyns 25 45 64 90
DaBronx 22 29 26 24
Murzyns 25 20 19 26

Mecz pomiędzy Dabronx a drużyną Murzyns zaczął się z opóźnieniem bo brakowało jednego zawodnika z Dabronx. Gdy w końcu pojawił się zawodnik Baszczyński Łukasz mecz zaczął rozpoczęty. Na początku pierwszej kwarty było widać przewagę gospodarzy lecz gdy Oni doszli do 22 punktów doznali jakiejś blokady dzięki której drużyna Murzyns zyskała przewagę i wygrała pierwsza kwartę 22 do 25. Kwarta druga wyglądała ponownie lecz Dabronx zaczęła grac bardziej ambitnie szczególnie przyczynił się do wygrana owej kwarty Wydmański Tomasz który walczył pod dwoma deskami z graczami Murzyns oraz rzucał kilku krotnie za 3-y punkty. Kwarta zakończyła się 51-45. Kwarta trzecia wyglądała podobnie. Wydmański znowu zagrał naprawdę dobrą grę wspierany poprzez kolegów z drużyny. Kwarta czwarta decydując w końcu drożyna Murzyns zaczęła grać dobra grę na wyróżnienie zasługuje cała drużyna,, J. Hirsz, P. Nowrotek, J. Nowrotek ,M. Przybyła oraz W. Świstak doprowadzili do remisu 88-88. Ten wynik trzymał sie dość długo lecz zmęczeni Murzynsi już nie umieli dotrzymać tempa Dabronx i mecz zakończył się 101 do 90.

Skład Dabronx: J. Staszkiewicz, T. Wydmański, T. Woszczyk, M. Kubas, M. Jesionek, Ł. Baszyński
Skład Murzyns: J. Hirsz, P. Nowrotek, J. Nowrotek, M. Przybyła, W. Świstak, K. Otrzonsek, A. Gomółka

PS. Doszło do małych ekscesów która źle wpływała na grę oby drużyn a szczególnie Murzyns który nie byli u siebie."Kibice" Dabronx pod "wpływam" zaczęli źle się zachowywać doszło do potyczek słownych lecz dobrze ze nie do rękoczynów.